Už čoskoro sa stane mamičkou jedna z našich top tenistiek Dominika Cibulková. Hviezda tenisových kurtov oslávila 6. mája narodeniny a najkrajším darčekom pre ňu bude určite jej synček Jakubko, ktorého by podľa plánov mala priviesť na svet 9. júna na súkromnej klinike vo Viedni. Podľa médií ide o luxusné miesto, ktoré pripomína viac hotel ako pôrodnicu.

Krátko pred blížiacim sa termínom pôrodu sa Dominika rozhodla ukázať fanúšikom ešte jeden zo série tehotenských záberov, ktoré fanúšikovia prijali rôzne. U niektorých sa jej fotografie s “čiernou sieťkou” nestretli s veľkým porozumením, no tenisová hviezda si našťastie z toho nič nerobí a dokáže sa nad to povzniesť a to aj s poriadnou dávkou humoru. Najnovšiu fotku tak okomentovala so šarmom a vtipom: “Už sa to nezadržateľne blíži, preto nechcem premeškať popostovať tieto fotky, kým sú stále aktuálne. A ako by som mohla zabudnúť na slávnu sieťku.”

Musíme uznať, že práve tomuto najnovšiemu záberu nechýba decentnosť a Dominika tu vyzerá elegantne a žensky. Rozhodne vydarený záber. Dominike želáme príjemné prežitie posledných dní 2 v 1. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Dominika Cibulkova