Zdravie Zdravie dieťatka Jej synovi hrozili fatálne následky: Dôvodom bol prípravok pre deti!

Jej synovi hrozili fatálne následky: Dôvodom bol prípravok pre deti!

Sú zvedavé a všetko ich zaujíma. Tak to má byť, ale oči treba mať pri nich na stopkách. Aj vaše ratolesti lákajú nepoznané veci a najradšej by všetko vyskúšali? Podobne sa zachoval aj malý chlapček, ktorý nahnal svojim rodičom obrovský strach. Mamička sa preto rozhodla so svojou skúsenosťou podeliť na sociálnej sieti.

 

JennaJoy Ingraham sa práve sprchovala, keď jej synček Graysen vošiel do kúpeľne a rozhodol sa ochutnať z detského olejčeka. Fľašku s tekutinou si priložil k ústam. Aj napriek rýchlej reakcii rodičov, ktorí mu ju zobrali, sa stalo niečo, čo ich znepokojilo.

Zvyčajne urečnený chlapček si sadol na stoličku a ticho sedel, pozeral na jedno miesto a chytali ho mdloby. Okamžite volali na pohotovosť, aby sa informovali, čo majú robiť. Chlapca mali hneď priviesť do nemocnice, kde sa dozvedeli šokujúcu vec. Detský olejček obsahoval veľmi nebezpečnú látku. Prirovnali to k tomu, akoby sa napil benzínu.

Chlapček mal veľké šťastie, že sa mu obsah fľašky nedostal do pľúc, inak by to malo hrozné následky. Rodičia si následne synčeka mohli vziať domov, no zhrozená mamička dvoch detí apeluje príspevkom na Facebooku na rodičov, aby boli pri svojich deťoch ostražití.

Zdroj/Foto: facebook.com