Počas letných prázdnin a pravých tropických horúčav nás to láka pochopiteľne k vode. Ak máte doma prázdninujúcich potomkov a rozmýšľate, kam sa vyberiete spoločne schladiť a vyblázniť a popritom chcete zostať na Slovensku, najlepšou voľbou bude vybrať sa do niektorého z množstva aquaparkov u nás. Na týchto miestach vaše deti nebudú vedieť čo je slovo nuda a vy sa stanete rodičmi číslo jeden.

 

Vybrali sme pre vás tri aquaparky na Slovensku, ktoré sú podľa nás pre rodiny s deťmi úplne top a vybláznite sa tu na plnej čiare. Množstvo tobogánov a vodných atrakcii sú zárukou toho, že si letné prázdniny užijete tak ako sa patrí.

Tatralandia v Liptovskom Mikuláši

Každý rodič vie, že práve na Liptove nájde množstvo unikátnych miest, kde môže so svojimi ratolesťami prežiť kopec zážitkov a vidieť veľa nového. A takýmto miestom je aj aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, kde nájdete rôzne atrakcie, na ktorých sa s deťmi dosýta vyjašíte. Najviac sú v obľube vonkajšie tobogány, ktorých je neúrekom a nebudete vedieť, ktorý skôr vyskúšať.

Aquacity v Poprade

Toto miesto patrí medzi vychytené a tiež právom obľúbené aquaparky, kde nechýbajú ako inak tobogány a tiež množstvo víriviek, vonkajších a vnútorných bazénov. Je tu spolu až 350 vodných atrakcií. Dokonca sa tu môžete okúpať aj v bázene so slanou vodou.

Vadaš Thermal Resort v Štúrove

Toto miesto všetci poznáme ako “Štúrovo” a je to obľúbený rezort mnohých rodín. je tu detský bazén s príjemnou teplou vodou, bazén s vlnobitím ale aj pokojný oddychový, kde si posedíte. Najviac to bude vaše ratolesti lákať na tobogány a tie tu nájdete naozaj originálne – žralok, krokodíl, ťava alebo anakonda.

Zdroj/Foto: instagram.com, facebook.com