Známa vojvodkyňa Kate rozmýšľa nad tým, že by chcela rodiť doma buď v Kensingtonskom paláci v Londýne alebo Anmer Hall v Norfolku. Bábätko by malo uzrieť svetlo sveta už v apríli, ale prečo sa vojvodkyňa rozhodla pre domáci pôrod, keď svoje prvé dve deti odrodila v pôrodnici?

 

Nie je to len jej rozmar a dokonca by nebola ani prvou z kráľovskej rodiny, ktorá by rodina doma. Dokonca aj samotná kráľovná Alžbeta porodila svojich dvoch synov v Buckinghamskom paláci.

Kate o tom uvažuje preto, lebo počas svojich dvoch pôrodov zaujala média natoľko, že spôsobila rozruch v nemocniciach a to by tentokrát nechcela. Uprednostňuje myšlienku domáceho pôrodu, v známom prostredí, bez novinárov a mediálneho nátlaku. Chce sa vyhnúť tomu, aby bol opäť narušený chod pôrodnice.

 

Zdroj: najmama.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)