Zaujímavosti Slávne mamičky Katka Jakeš Štumpfová už porodila: Takéto meno dali rodičia dieťatku!

Katka Jakeš Štumpfová už porodila: Takéto meno dali rodičia dieťatku!

Len pár dní dozadu sme vám ukázali posledné zábery tanečnice Kataríny Jakeš Štumpfovej s tehotenským bruškom. A tie sú naozaj minulosťou, pretože krásna Slovenka sa už stala maminou. Katku s manželom tak čakajú príjemné rodičovské povinnosti.

Portál FAKT24 prišiel s touto novinkou prísť ako prvý a prezradiť ju mal známy z okolia rodiny. Katarína s manželom sa rozhodli dať dcérke meno Izabela a podľa zdroja všetko prebehlo bez problémov a prvorodená dcérka dvojice je zdravá a v poriadku.

Na svet sa mala vypýtať deň po Veľkej noci. Pre zaujímavosť, porodila takmer rok po bývalej prominentnej kolegyni z Lets dance Nely Pociskovej. Speváčka a herečka vlani na Veľkonočný pondelok porodila za akčných podmienok v aute cestou do nemocnice dcérku Lianku.

Katke a jej rodinke želáme veľa zdravíčka a nech im malá Izabelka robí len radosť. 🙂

Takto si stihla užiť tohtoročné sviatky:

View this post on Instagram

Takto vyzerajú moje sviatky…🤣🤷‍♀️🙈 Strapatá hlava, milión myšlienok a snaha, aby bolo do príchodu bábätka všetko tip top… 🙏Volá sa to syndróm hniezdenia, a poviem vám, so ženou ktorá to zažíva, nie je žiadna sranda!🤪🤰 Ešteže som si zaobstarala tohto vysoko výkonného bezdrátového pomocníka Air Force Flex, s ktorým sa vďaka ohybnej sacej trubici dostanem naozaj všade! Viete si totiž predstaviť, ako sa s takýmto bruchom zohýba!🙈 Dokonca sa dá rozobrať na niekokoľko častí, čo oceňujem najmä pri upratovaní psích chlpov.💞 Baby, ako sa prejavuje alebo prejavovalo vaše hniezdenie? Chcete mať všetko hneď hotové alebo to nechávate na poslednú chvíľu? 🙈 #rowentaflex #airforceflex #pregnant #9monthspregnant #momtobe #babyloading @rowenta_czsk

A post shared by Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes) on

Zdroj: www1.pluska.sk | Foto: Instagram /Katka Jakeš