Nie je tomu tak dávno, čo sme sa dozvedeli o tom, že speváčka Katka Koščová porodila malé dievčatko, ktoré dostalo tradičné slovenské meno Anička. Raz ju speváčka už ukázala, ale vidno ju veľmi nebolo, pretože bola zababušená v kočíku. No teraz sa Katka pochválila svojou rozkošnou princeznou a musíme uznať, že rastie ako z vody!

 

Tieto Vianoce sú pre túto rodinku špeciálne, pretože ich prvý raz trávia spoločne ako štvorčlenná rodina. Katka sa rozhodla zhotoviť zopár fotografií na pamiatku z tohto čarovného dňa. Prostredníctvom Facebooku ukázala aj svojim fanúšikom hneď dva zábery na jej malú Aničku.

Na prvej fotke mamička s dcérkou spoločne zaspávajú a vyzerajú veľmi milo. Druhá fotka je o niečo dojemnejšia, malý Adamko drží v náručí svoju vytúženú sestričku a tvári sa ako veľký brat ochranca. Spoločne vyzerajú obaja veľmi rozkošne a sladko. Katka blahoželáme, máš nádhernú rodinku.

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)