Aktuálna situácia zmenila pomery v mnohých rodinách, niektoré páry pracujúce z domu sú zrazu 24 hodín denne spolu a pociťujú riadnu ponorkovú chorobu. Ak ste podobne na tom aj vy a vaša polovička vám začína liezť na nervy, prečítajte si slová amerického chirurga Sama Atallaha. Neváhal by ani sekundu, aby sa s vami mohol vymeniť.

Lekár na svojom twitterovom účte zverejnil dojímavú fotografiu a slová, nad ktorými by sa mali zamyslieť všetci, ktorí sa v čase koronavírusu sťažujú na svojich partnerov. Jeho manželka má koronavírus a keď vznikla nasledujúca fotografia, čakala na prevoz na špeciálne oddelenie.

“Moja žena leží na posteli tesne pred premiestnením na izolačné oddelenie COVID 19. Zadržiavam slzy a dúfam, že budeme môcť čoskoro osláviť naše 21. výročie svadby. Modlím sa,” znejú slová zroneného muža, ktorému zostávajú len oči pre plač a dúfa, že sa jeho manželka vystrábi z nákazy.

Jeho manželka je letuškou a matkou štyroch detí a tento silný záber trhá srdcia. Dúfame, že dvojica bude čoskoro spolu v zdraví doma a bude si užívať výročie svadby. Ak máte po boku svoju polovičku, v konečnom dôsledku môžete byť len šťastní, že ste spolu doma!

Zdroj: Twitter, prezenu.sk | Foto: Twitter