26-ročná Katie zostala v poriadnom šoku, keď sa na kontrole v 12. týždni tehotenstva dozvedela výnimočnú správu. Lekár jej oznámil, že vidí až tri tlkoty srdiečka. Znamenalo to, že tehotná žena čaká trojčatá. To ale zďaleka nebolo všetko, pretože sa dozvedela ešte niečo neuveriteľnejšie. Šanca, že sa to stane je 1:200 miliónom.

Táto žena čakala jednovaječné trojčatá. Tommy, Joshua a Eddie sú tak geneticky úplne zhodní a keď sa vrátili z pôrodnice, museli im doma na nejaký čas nechať označenie, ktoré si odtiaľ priniesli, aby ich rozoznali. Pôvodne si lekár myslel, že oplodnené boli dve vajíčka, pričom z jedného sa vyvinuli dvojičky a tak predpokladal, že nájde dve placenty, ktoré splynuli.

Po predčasnom pôrode ale zistil, že všetko je úplne inak a trojčatá sú jednovaječné. Keďže doma už mali jedného syna, vedeli, že to nebude finančne také jednoduché, no teraz sa z detí veľmi tešia a pomáha im množstvo susedov. „Sme naozaj šťastní. Hovorí sa, že na výchovu dieťaťa treba celú dedinu, a je to pravda,“ zhrnula situáciu šťastná štvornásobná mamička. V čase koronakrízy je to totiž obzvlášť ťažké a nápomocní ľudia im pred domom nejedenkrát nechali plienky alebo inú výpomoc.

Zdroj: cas.sk, dailymail.co.uk | Foto: Facebook /Omoku-celebrity GITZ