Chvíľa, kedy dostane matka do rúk prvýkrát svoje narodené dieťatko, je pre ňu nezabudnuteľný zážitok a pocit. No táto mama Jessica Smithová (27) zažila menší šok, keď jej priniesli jej malú dcérku. Dievčatko obdivovala celá nemocnica a mamička bola prekvapená, no vyjadrila sa k tomu tak, že to jej dcérku robí výnimočnou. Ste zvedavé, čím upútalo dievčatko taký záujem?

 

Jessicca je matkou dvoch detí, čiže pohľad na novorodenca má už zmáknutý. Tentokrát však neverila vlastným očiam. Jej dievčatko sa narodilo so snehovými vlasmi!

Podľa vyjadrenia doktora, je malá v úplnom zdravotnom poriadku, vraj ide o jeden z mála prípadov albinizmu, teda genetický stav, ktorý postihuje piatich ľudí zo 100-tisíc v USA a Európe, informoval portál “DailyMail”.

Maličká sa stala senzáciou internetu, keď jej mamina zverejnila jej fotky. Ľudia si spočiatku mysleli, že je tá fotka upravená, no samotná matka troch deti sa pre portál “DailyMail” vyjadrila, že jej dvaja starší potomkovia majú blond farbu vlasov a v ich rodine sa ešte nikto nenarodil s bielymi vlasmi, to robí malú Devinu jedinečnou!

 

 

Zdroj: DailyMail.co.uk | Video: Youtube / Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)