Jedna z najznámejších a najkrajších herečiek sveta, Angelina Jolie, sa v poslednom čase akosi topí v problémoch. Rodinné problémy, ale aj tie zdravotné, ktoré vzhľadom na jej profesiu, obleteli celý svet. Najnovšie mala spor s istým magazínom ohľadom správania sa k detským hercom. Ten potvrdil svoju pravdu a Angelina ostala potupená!

 

Herečka Angelina Jolie, ako sa ukazuje, to v poslednom čase nemá ružové. Rozbité manželstvo, zdravotné problémy a tentokrát aj mediálne pohoršenie zo správania k deťom. Jolie predčasom poskytla rozhovor známemu magazínu, kde sa vyrozprávala o svojom manželstve, o deťoch, aj o systéme, ktorým hľadali detských hercov do filmu First They Killed My Father. Išlo o hru s peniazmi, ktoré boli pred deti predložené a ony sa mali zamyslieť nad tým, na čo ich potrebujú. V zápätí mali peniaze zobrať a štáb ich mal za to chytať. Na to, aby im ich nezobrali, museli mať silný emotívny dôvod. Vyhralo dievčatko Srey Moch, ktoré sa rozplakalo, že potrebuje peniaze na pohreb dedka. Svet práve z tohto ostal pohoršený, čo sa dotklo Angeliny a tá sa snažila urobiť poriadky s týmto magazínom. Preto tvrdila, že jej slová boli vytrhnuté z kontextu. Poriadky s ňou ale urobili práve oni. Zverejnili celý rozhovor, čím sa potvrdilo to, že Angelina klamala.

Angelina Jolie by sa mala na tomto prípade poučiť a v budúcnosti si lepšie pamätať, čo kde vyhlási a hlavne rozmyslieť, koho bude obviňovať.

Angelina Jolie a detiAngelina Jolie First They Killed My FatherAngelina Jolie a deti

Zdroj: vanityfair.com l Foto: facebook.com