Sedemnásťročná Klárka z Brna sa zúčastnila na jednom z kastingov speváckej súťaže SuperStar. Porotu zaujala natoľko, že za ňou vybehol samotný Paľo Habera, aby jej ešte niečo poradil.

 

Klárkina mama zomrela, keď mala len štyri roky. Bola pritom, keď skolabovala a keď ju odvážala sanitka, stihla jej povedať, aby sa nebála, že sa vráti. O dva týždne ju ale navždy opustila. Otec sa o ňu odmietol sám starať a dnes je z neho pravdepodobne bezdomovec, ktorý neprejavuje o rodinu žiaden záujem. V piatich rokoch sa Klárka dostala do opatere starých rodičov. Pred štyrmi rokmi ju však opustil i dedko a ona s babičkou ostali samé.

Na kastingu SuperStar Klára zaujala všetkých porotcov. Síce tvrdili, že nepodala 100%-ný výkon, no napriek tomu získala 4x “áno” a postúpila. Spevák a hlavný porotca Paľo Habera povedal, že by chcel hlavne “na*rať” jej otca, preto chce, aby šla ďalej. Potom, ako opustila porotu, si však uvedomil, že jej musí ešte niečo povedať. Vybehol von a prekvapenému dievčaťu povedal: “Nemáš ľahký život. Skúsime to urobiť tak, aby to bolo dobré ďalšie týždne. Nájdi si dobrého človeka, ktorý ti poradí v rámci rytmu, to je najdôležitejšie, lebo plávaš v tom. Máš na to len mesiac, skús dať do toho všetko.”

Veríme, že Paľove slová zoberie Klárka vážne a že sa i vďaka nim dostane čo najďalej.

Zdroj: markiza.sk | Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.