AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Ste zúfalá, že ste pri tehotenstve alebo po pôrode nabrala kilá navyše? Pohľad do zrkadla vás desí? Žiaden strach, určite sa časom vrátite k svojim pôvodným veľkostiam. Zatiaľ pre vás máme riešenie. Super kolekcia džínsov, ktoré ulahodia každej postave a dodajú jej ten správny tvar a zakryjú nedostatky, je snom každej z vás. A tento sen sa môže stať skutočnosťou!

Poznáte ten pocit, keď prídete do obchodu a chcete si vybrať nejaké rifle, ktoré by vám sedeli ako uliate? No na každých nájdete nejakú chybičku? Tak teraz zbystrite pozornosť! Nová kolekcia je zostavená tak, aby rifle sedeli aj štíhlym aj plnoštíhlym ženám. Biele rifle s vysokým pásom, vám krásne obopnú postavu a vytvarujú ju. Budete sa v nich cítiť pohodlne a sú vhodné na prechádzky s dieťatkom, či na výučbu prvého bicyklovania vašej ratolesti. Ak by ste za ním mala bežať, tieto džínsy vás nesklamú.

Tmavé rifle sú predsa klasika. Volí si ju väčšina žien. Všetky viete, že tmavé farby alebo čierne rifle vás určite opticky zmenšia. Budete sa cítiť štíhlejšie a aj si tak budete pripadať. Hodia sa na každú príležitosť.

Zdroj: vogue.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)