Kontroverzný párik z českej Zámeny manželiek sa zapísal v pamäti aj slovenským divákom. Len 18-ročná Iva a jej 46-ročný manžel Marián vyvolali rozruch a na pár sa zvalila poriadna spŕška kritiky. Mariána, ktorý by vekovo mohol byť Ivane otcom, okolie obviňovalo zo zneužívania a mladú mamičku kritizovali najmä za jej výchovu dcérky.

 

Ich spoločná dcéra Dominika dostávala už v jednom roku pravidelne “výchovné po zadku”, pila dva dni starý čaj a žila v cigaretovom opare, keďže jej mama si ju neodpustila ani v kuchyni. A tá jej dokonca nechýbala v ruke ani počas druhého tehotenstva s dcérkou Anetkou.

Najnovšie sa pár zveril českému portálu extra.cz so zdravotnými problémami teraz už 3-ročnej Dominiky. Zistili jej vývojové chyby a čaká ju hormonálna liečba. Je vraj na svoj vek veľmi drobná a v porovnaní s rovesníkmi omnoho menšia. Marián vraj s liečbou nesúhlasil a Iva áno. Presvedčiť ho malo vyjadrenie lekárov, že keď bude mať Dominika 5 rokov, bude mať maximálne 110 centimetrov.

Iva má strach a prosí o radu verejnosť: „Malá má dostať v troch rokoch na skúšku rastový hormón. Ona je hrozne malá. Nemôže nám niekto poradiť?“ Každopádne netreba zabúdať ani na genetiku. Ako sa v šou vyjadroval aj samotný Marián, Ivana bola v časoch, keď ju spoznal veľmi drobná a vyzerala na 12 rokov, aj keď mala skoro 15.

Zdroj: zamenamanzeliek.markiza.sk | Foto: youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.