AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Eva Dvoráčková, známa fitness trénerka, odkazuje všetkým ženám: “Nemusíte byť dokonalé, aby ste boli úžasné.” Táto mladá, asertívna a sympatická žena, žijúca v Dubaji, vie o čom hovorí, pretože je mamičkou dvojičiek a svoju rolu zvláda ako najlepšie vie!

Pozrite sa, ako veľmi jej to pristane a koľko krásy sa ukrýva v jednoduchosti a prirodzenosti. Jednoduchá čelenka a prirodzený úsmev a dobrá nálada je ozdobou každej ženy. Dôležité je, aby sa táto pozitívna energia množila a spôsobovala radosť vám i vášmu okoliu.

Eva je obyčajná žena ako každá iná a zároveň to ju robí výnimočnou. Snaží sa dávať svojim ratolestiam výživnú a plnohodnotnú stravu, ktorá je pestrá. Pozrite sa, ako pekne vyzerá na tanieri.

Prirodzenosťou a tým, čo stvorila matka príroda sa nedá nič pokaziť a skutočná žena sa nebojí predviesť len tak “naholo” bez make-upu, pretože vie, že krása z nej vyžaruje naozaj odinakadiaľ.

“Práve v tejto chvíli, ako sa nadychujete, niekde tam ďaleko niekto vdychuje svoj posledný nádych. Tak sa už prestaňte stažovať a žite. Milujte svoj život a buďte vďační za všetko čo máte.”

Zmyslom života Evy Dvoráčkovej sú jej dve deti. Niet viac čo dodať, len sa s úsmevom kochať :-D. Veríme, že ste sa spolu s nami inšpirovali a nabrali dostatok pozitívnej energie do života!
Foto/Zdroj: facebook.com