Kristína Tormová je jednou z tých mám, ktoré “nedovolenkujú” ani na materskej. Aj napriek tomu, že sa jej v júli narodil synček Alanko, nezaháľa. Kristínu poznáme ako všestrannú osobu, ktorej nie je cudzie herectvo, moderovanie, navrhovanie tričiek a samozrejme ani písanie.

Prvý jej počin vyšiel v roku 2015 s názvom Som mama a Kristína sa v ňom podelila o svoje skúsenosti pri výchove dvojičiek Ely a Matildy. S humorom sprevádzala čitateľky jej uleteným tehotenstvom a materstvom. Pre veľký úspech prvej časti sa talentovaná mamina rozhodla aj pre pokračovanie s výstižným názvom Stále som mama.

Vždy akčná Kristína ale neskončila len pri mapovaní života s dvojičkami ale rozhodla sa pozrieť aj na obdobie tehotenstva a tak si prídu na svoje aj mamy čakateľky. Tie si budú môcť čítať kapitoly týždeň po týždni. Ako prezradila šikovná autorka, knižka jej práve prišla z korektúry: “Viete ako vyzerá taká skoroknižka, keď príde z korektúr? Ako ten diktát na základnej, ktorý ste ale že úplne doondili! Červené more!” obrátila sa na fanúšikov na sociálnej sieti.

“Mám pár dní na kontrolu, jedného novorodenca, dve šesťročné so selektívnou hluchotou, plznúceho psa, manžela na služobke, včera som mala migrénu a zmrzlinu a ešte mám aj susedu s kávovarom. Nevzdám sa,” hovorí Kristína a tak sa zdá, že sa zrejme už čoskoro môžeme tešiť na jej tretie knižné dieťa.

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova