Ženy, ktorým nechýba nadhľad a zmysel pre humor, sú jednoducho obľúbené. Taká je aj herečka, moderátorka a spisovateľka Kristína Tormová. Ako matka dvojičiek Matildy a Ely čerpala inšpiráciu aj pri tvorbe úspešného seriálu Som mama. A práve počas jeho natáčania opäť otehotnela.

Sympatická ryšavka sa tak stane celkovo trojnásobnou mamičkou. Tehotenstvo si užíva a informuje o ňom aj na Instagrame. Najnovšie prezradila niečo aj o svojom zdravotnom stave. Tehotné ženy okrem iných vyšetrení absolvujú aj test na gestačný diabetes – teda tehotenskú cukrovku.

Test, ktorý pozostáva z vypitia vody s rozpustenou glukózou, má za sebou aj Kristína a podľa jej príspevku sa dá predpokladať, že s pozitívnym výsledkom. Každá budúca mamička, ktorej je diagnostikovaná tehotenská cukrovka si musí začať dávať pozor na svoj jedálníček, čo je pri skvostných chúťkach v druhom stave, naozaj veľmi obtiažne.

Našťastie aj toto vidí herečka ako veľkú výzvu a s povestným humorom: “Počítanie sacharidových jednotiek udržuje zdementnelý mozog tehotniacej ženy bdelý! Veľká výhra!,” toto a ďalšie pozitíva našla v tejto diagnóze aj samotná Kristína. Prečítajte si jej celý príspevok o tehotenskej cukrovke a ak ju náhodou zistili aj vám, možno vás povzbudí.

Tu je celý príspevok Kristíny Tormovej:

Tak teda vitaj tehotenská cukrovka. Aj som sa ťa zľakla, ale opäť sa potvrdilo, že to moje telo je neskutočne múdre. Budeme si spolu naďalej nažívať a tešiť sa z každej dobroty a hlavne: je úžasné naučiť sa, ako správnejšie jesť (nie len v rámci cukrovky). Počítanie sacharidových jednotiek udržuje zdementnelý mozog tehotniacej ženy bdelý! Veľká výhra. Och, koľko si ma za tých pár týždňov naučila! Och, ako sa zo všetkého robí strašiak! Och, aká je to škoda! Och, prečo??? Och, ako dobre, že sme sa stretli, cukrovka….dovolím si povedať, že si o sebe myslím, že zvládnem všetko, ale že si zvládnem sama odoberať krv! Ou jé bejbe! Som postúpila o niekoľko levelov! Ako hovorí Pipi Dlhá Pančucha: “Toto som ešte nikdy nerobila, to mi určite pôjde!” Zážitkov a receptov a tipov nazbieraných mrte, už len čas na napísanie blogu! Ale nič vážne: enem hodnoty na hranici. Takže šťastie! Pán doktor povedal, že môžem kúsok pizze..ukecala som to na polovicu pizze.

View this post on Instagram

Tak teda vitaj #tehotenskacukrovka Aj som sa ťa zľakla, ale opäť sa potvrdilo, že to moje telo je neskutočne múdre. Budeme si spolu naďalej nažívať a tešiť sa z každej dobroty a hlavne: je úžasné naučiť sa, ako správnejšie jesť (nie len v rámci cukrovky). Počítanie sacharidových jednotiek udržuje zdementnelý mozog tehotniacej ženy bdelý! Veľká výhra 😂 Och, koľko si ma za tých pár týždňov naučila! Och, ako sa zo všetkého robí strašiak! Och, aká je to škoda! Och, prečo??? Och, ako dobre, že sme sa stretli, cukrovka….dovolím si povedať, že si o sebe myslím, že zvládnem všetko, ale že si zvládnem sama odoberať krv! Ou jé bejbe! Som postúpila o niekoľko levelov! 💪🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻 Ako hovorí Pipi Dlhá Pančucha: “Toto som ešte nikdy nerobila, to mi určite pôjde!” Zážitkov a receptov a tipov nazbieraných mrte, už len čas na napísanie blogu! Ale nič vážne: enem hodnoty na hranici. Takže šťastie! Pán doktor povedal, že môžem kúsok pizze..ukecala som to na polovicu pizze 😂😂😂😂

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova