Mladá žena z Austrálie prežíva obrovskú bolesť a smútok v duši. Ako 20-ročná sa tešila na dieťatko, radosť z vytúženého drobčeka pokazila krutá rana v podobe diagnózy stanovenej v čase, kedy už bolo neskoro a bábätku v jej brušku sa už nedalo pomôcť.

 

Kristy Watson bola v 26-tom týždni tehotenstva, keď začala cítiť príznaky, ktoré nepatrili k bežným javom v druhom stave. Začali ju svrbieť ruky, nohy, tvár. Mala rozmazané videnie, bolela ju hlava a tlak jej skákal hore dole. Začala behať po lekároch a všetci jej tvrdili, že je všetko v poriadku.

Kristy aj napriek ubezpečovaniu lekárov bola presvedčená, že nie je všetko tak ako má byť a naďalej chodila po vyšetreniach. Až o šesť týždňov neskôr – v 32. týždni – prišli doktori na to, že trpí chorobou zvanou preeklampsia. Ak nie je tento stav monitorovaný, pre dieťa to môže mať vážne následky. Tak sa aj stalo. Dieťatko bohužiaľ neprežilo a mladá mamička ho musela porodiť bez života. Trvalo to 12 hodín.

Zdrvená žena potom so smútkom v srdci dieťatko umyla, obliekla do vecičiek a obkolesila ho plyšovými macíkmi. Potom ho nafotila. Ide o veľmi silné zábery, ktoré ale nie sú vhodné pre citlivejšie povahy. Pozrieť si ich preto môžete priamo na jej profile TU. Týmito zábermi chce u ostatných žien apelovať, aby sa nedali nikdy odbiť lekármi, ak majú pocit, že s ich telom nie je niečo v poriadku.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.