Zaujímavosti Krkavčia matka nechala 3-ročnú dcéru doma samú: Podrobnosti prípadu ŠOKUJÚ!

Krkavčia matka nechala 3-ročnú dcéru doma samú: Podrobnosti prípadu ŠOKUJÚ!

Niektoré matky si vôbec nezaslúžia toto pomenovanie. A ani mať dieťa. Prípad z Ruska, ktorý nás doslova šokoval, je toho jasným dôkazom. 21-ročná žena je zodpovedná za smrť svojej trojročnej dcéry. Spôsob, ktorým dievčatko pripravila o život, je obzvlášť krutý.

 

Najhoršie je, že o tom, že niečo nie je v poriadku, netušila ani najbližšia osoba, teda babička zosnulej. 21-ročná Maria z Ruska nechala dcéru vyhladovať na smrť. Nechala ju samú v dome a odišla od nej za zábavou. Dokonca vypla aj prívod vody a tak sa dievčatko nemohlo ani napiť.

Kristinu našla po týždni až babička, keď jej priniesla darček k narodeninám. Namiesto šťastného dievčatka však našla vnučku bez života a aj privolaná záchranka už len konštatovala smrť. Nezodpovedná matka čelí obvineniu z vraždy.

Smutné je, že žena ani neprejavila ľútosť a počas týždňa, keď jej dcéra bola sama v dome o hlade a smäde, s babkou komunikovala a tvrdila jej, že je všetko v poriadku. Ak by stará mama čo len tušila, že sa niečo deje, rozhodne by zakročila a ako sa vyjadrila, malú Kristinu by si zobrala k sebe.

Smutné je, že malé dievčatko prišlo o život kvôli rozhodnutiu osoby, ktorá ju porodila a bola jej v živote najbližšia. Zostáva už len veriť, že spravodlivý trest ju neminie.

Zdroj: cas.sk | Foto: pixabay.com