K otrasnému prípadu došlo ešte v lete u našich českých susedov. Dvadsaťročná žena tajne doma porodila dievčatko, ktoré malo už dávno pred narodením svoj osud spečatený. Maličkú krkavčia matka nešetrila!

 

Žena údajne dieťa nečakala so svojím priateľom, preto ho nechcela. Počas tehotenstva si vymýšľala rôzne choroby a vraj i sfalšovala lekárske správy.

Zdravé dievčatko porodila doma a krátko potom mu spôsobila rozsiahle zranenia, bodla ho do krku a iných častí tela. Potom ho hodila do koša, no nestihla sa ho zbaviť. Do jej bytu prišli známi, ktorí, keď videli, že žena krváca, zavolali záchranku. Netušili však čo sa deje. Žena najprv záchranárom tvrdila, že nerodila, potom, že dieťa odniesla pôrodná asistentka. Odviezli ju do nemocnice a privolali políciu.

Doráňané novorodeniatko našiel pri obhliadke bytu jeden z policajtov. Ten dievčatku poskytol prvú pomoc a snažil sa zastaviť krvácanie. Záchranka ho odviezla vo vážnom stave do nemocnice, no napriek snahe lekárov sa nepodarilo zachrániť ho.

Podľa susedov sa v byte často konali večierky a stretávalo sa tu množstvo ľudí. Krkavčia matka bola obvinená zo zvlášť závažného zločinu vraždy.

Zdroj: idnes.cz | Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.