Správna intuícia jednoducho k žene a najmä k matke, patrí. Je to náš šiesty zmysel a veľakrát sme sa presvedčili o tom, že sa oplatí na intuíciu spoliehať. Nesklame vás ani v nasledujúcom teste? Skúste sa zamyslieť a vďaka vašej odpovedi sa môžete dozvedieť niečo zaujímavé o sebe. Idete do toho s nami?

 

Pozrite sa na nasledujúci obrázok. Vidíte na ňom dve ženy a dieťa. Tento obrázok obletel svet a ľudia tipovali, ktorá zo žien na ňom je matkou dieťaťa. Stavte na vašu správnu intuíciu. Ktorá to je podľa vás? Žena vľavo alebo tá vpravo?

Ak ste odpovedali, že žena vpravo:

Patríte medzi 70 % opýtaných, ktorí zvolili túto možnosť za správnu. Nemáte ale pravdu. Váš výber o vás však prezrádza, že ste kreatívna, nápaditá, máte veľkú fantáziu a originálne nápady.

Ak ste odpovedali, že je to žena vľavo:

Na vašu intuíciu sa môžete spoľahnúť, pretože je to naozaj tak. Veci vždy dotiahnete do konca, zvládnete rôzne prekážky a najprv si všetko dôkladne premyslíte a až potom konáte.

Prečo je správnou odpoveďou žena naľavo?

Najviac napovie pohľad na dieťa. To je otočené chrbtom k cudzej žene, aby mohlo udržiavať očný kontakt s mamou. Žena napravo pôsobí napäto a strnulo, postoj nôh vpredu akoby dieťa vytláčal mimo svojej zóny.

Tak čo, milé mamičky? Vyriešili ste túto hádanku správne? 🙂

Zdroj/Foto: www.fatimma.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.