Azda neexistuje žena, ktorá by nevidela kultový romantický Hriešny tanec. A väčšina z nás ho zhliadla určite aj viackrát. Škaredé káčatko “Bejby” sa vďaka láske premenila na krásnu labuť. Verili by ste, že od premiéry tejto romance uplynulo už 32 rokov?

 

Ťažko tomu uveriť, ale je to naozaj tak. Herečka Jennifer Grey mala v čase, keď dostala rolu hanblivej “Bejby” síce už 27 rokov, no vďaka jej mladistvému vzhľadu pôsobila naozaj ako krehká študentka. Jej partnerom bol charizmatický Patrick Swayze a po jeho boku by si chcela zatancovať každá z nás.

Rozhodla sa pre veľkú zmenu

Film od roku 1987, kedy bol odpremiérovaný spôsobil hotové šialenstvo a hit The Time of My Love milujú všetci. A kto by aspoň raz neskúšal legendárnu “zdvíhačku”? Bejby síce nebola prvoplánovo krásna, no vyžarovala z nej veľká charizma. Tá sa ale tak trochu vytratila, keď sa Jennifer krátko po premiéry filmu rozhodla pre zmenu vzhľadu a dala si upraviť svoj výrazný nos.

Spoznali by ste ju dnes?

Zrejme to ale nebol vôbec dobrý krok, pretože ponuky na ďalšie filmy sa jej aj napriek veľkému úspechu Hriešneho tanca vôbec nesypali. Skôr naopak. Herečka síce po vyliečení z rakoviny priznala, že zmenu vzhľadu ľutuje, no aj napriek tomu nezanevrela na botoxové injekcie. Spoznali by ste ju na aktuálnych fotkách?

A takto vyzerala v časoch najväčšej slávy:

View this post on Instagram

#80sheadshot #OG #oldheadshotday a day late

A post shared by Jennifer Grey (@jennifer_grey) on

Zdroj: funradio.sk, Instagram.com | Foto: Instagram.com /Jennifer Grey