Mladučká Kylie Jenner sa 1. februára stala oficiálne matkou. Tehotenstvo sa jej darilo dobre skrývať pred bulvárom a na nejakú dobu sa vôbec neukazovala na verejnosti. Mala k tomu dôvod, ktorý na sociálnej sieti po pôrode fanúšikom vysvetlila.

 

Dvadsaťročná modelka je veľmi známa celebrita, chcela sa na svoju rolu matky poriadne pripraviť a nechcela svoje dieťatko vystavovať stresu kvôli bleskom fotografov. Byť matkou je pre ňu najkrajšia vec v jej živote.

Nechcela si nechať ujsť ani jeden detail z takéhoto emotívneho zážitku, preto spolu s rodinou vytvorili prekrásne video, na ktorom je vidno celý jej priebeh tehotenstva.

Kylie tiež napísala, že sa jej narodilo krásne a zdravé dievčatko, ktoré miluje najviac na svete, meno však zatiaľ neprezradila. Každopádne má rozkošnú princeznú a krásne spomienkové video. Srdečne blahoželáme!

 

Zdroj: tvnoviny.sk | Video: YouTube / Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)