Neuveriteľný príbeh ako z telenovely. Keď v roku 1977 bola Ruth z Missouri v ôsmom mesiaci tehotenstva, jej matka ju prinútila ísť na potrat. Mladá žena ju poslúchla, dovolila, aby jej lekári dali lieky a prerušili tehotenstvo. Predpokladala, že o dieťa prišla. O 36 rokov sa ale dozvedela, že všetko bolo inak.

O nevšednom životnom príbehu píše denník Daily Mail. 1304 gramov vážiace telíčko bábätka po potrate uložili do nádoby určenej pre toxický odpad. Ruth, ktorá bola pod silnými liekmi predpokladala, že o dieťa prišla, netušila, že prežilo. Bábätko  zachránila jedna zo zdravotných sestier, ktorá započula slabé zvuky z nádoby.

Ruth bola presvedčená, že jej dieťa nežije

Až do roku 2007 Ruth verila tomu, že dieťa nežije. Vtedy sa od svojej sestry Mary dozvedela, že to dieťa, s ktorým išla na potrat, žije. Ruth spočiatku tieto slová považovala za nevhodný žart a zdalo sa jej to od sestry kruté.

Po 36-tich rokoch sa so svojou dcérou stretla. Tá sa o svojom príchode na svet dozvedela ako teenagerka a 20 rokov pátrala po celej pravde. Napokon sa dozvedela, že jej matku v 19-tich rokoch prinútila ísť na potrat jej stará mama, ktorá bola zdravotnou sestrou.

Mellisa prežívala ťažké obdobie dospievania, pretože sa cítila opustená. Trpela bulímiou, striedala partnerov a mala blízko k alkoholu. Keď sa dozvedela neuveriteľnú pravdu, rozhodla sa matku vyhľadať. Teraz majú blízky vzťah a vynahrádzajú si roky, o ktoré boli ukrátené. Dokonca Ruth má teraz aj dve vnúčatá.

Mellisa s mamou Ruth:

Zdroj: cas.sk, dailymail.co.uk | Foto: Instagram /Mellisa Ohden