Zaujímavosti Mama Zuzka odišla na jogu a už sa nevrátila: Rodinu šokovala príčina...

Mama Zuzka odišla na jogu a už sa nevrátila: Rodinu šokovala príčina smrti!

Českom otriasol prípad smrti slovenskej mamičky Zuzany. Tá mala dve malé detičky vo veku 5 a 1 rok. Je neskutočnou tragédiou, keď takéto malé stvorenia prídu o najdrahšiu osobu v ich krátkom živote a o to smutnejšia je aj pravdepodobná príčina jej odchodu na druhý svet.

 

37-ročná Slovenka Zuzana bola od nedele nezvestná, naposledy ju videli podvečer, keď odchádzala na hodinu jogy v Prahe. Odvtedy sa po nej akoby zľahla zem. Žena totiž odišla aj bez dokladov a mobilu.

Napokon sa potvrdila najhoršia správa, keď jej nevládne telo našli v stredu 17. apríla v Šáreckom údolí blízko vodnej nádrže Džbán pri Prahe. Podľa českého denníka blesk.cz mali policajti po šesťhodinovom vyšetrovaní na mieste, kde Zuzanu našli, prísť k novým záverom ohľadom jej smrti.

Podľa informácii, ktoré polícia zverejnila vo štvrtok 18. apríla ráno, je najpravdepodobnejšou príčinou samovražda. Cudzie zavinenie vylúčili a nariadená je zdravotná pitva. Po týchto vyjadreniach zostala rodina zosnulej prekvapená, pretože podľa ich slov Zuzana nemala žiadnu psychickú poruchu a javila sa ako veselá žena, matka ročnej dcérky a päťročného syna.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: tn.cz, pixabay.com