Mnohým mamičkám sa už zrejme stalo niečo, na čo mama z nasledujúceho príbehu doplatila pokutou. Aj keď sa niekedy krvopotne snažíme s deťmi vyjsť po dobrom, nie vždy sa to podarí a mnohým rodičom nejedenkrát vyletela vo vyhrotenej situácii na dieťa ruka.

 

35-ročná matka z mesta Perth dostala pokutu za to, že dcéru potrestala varechou. Jej 9-ročná dcéra trpí ADHD a tak jej matka s ňou zažila už mnoho náročných situácii. No tentoraz jej už naozaj praskli nervy a keď nepomohol ani zákaz, matka rázne zakročila.

Dieťa nerešpektovalo zákaz

Dcéra neuposlúchla a jedla mäso do hamburgera. Poviete si, že to už matka preháňa. No pravda je taká, že bolo určené pre psa a boli v ňom schované tablety na odčervenie. Práve preto dcéra od mamy dostala zákaz mäsa sa chytať. Akčné dieťa to nerešpektovalo a mäso dokonca jedlo.

Matka stratila nervy

Nahnevaná matka stratila nervy a na dievča zobrala varechu. Avšak 9-ročná dcéra celú vec ohlásila na polícii a sťažovala sa, že ju matka zranila a zatvára ju aj v izbe. Všetko sa to dostalo pred súd a mame pridelili pokutu v prepočte 660 eur. Odsúdili ju za to, že použila zbytočnú silu a to sa už nikdy nesmie opakovať.

Čo si myslíte o čine dievčaťa a aký je váš názor na trest pre dcéru zo strany matky? Napíšte nám váš názor do komentára na Facebooku.

Zdroj: dailymail.com | Foto: depositphotos.com