Tanečnica Katka Jakeš, ktorú poznáme najmä pod jej dievčenským menom Štumpfová, je už dva mesiace šťastnou mamičkou dcérky Izabelky. Materstvo ju neskutočne naplnilo a spolu s manželom si rodičovstvo užívajú. Dôkazom jej obrovskej lásky k dcérke, sú aj jej nedávne slová.

 

Katkina Izabelka má už dva mesiace a Katke robí veľkú radosť. Samotný pohľad na úsmev jej dcérky robí jej deň krajším a teší sa na každý nový deň s ňou. Dva mesiace od jej pôrodu si Katka neodpustila vyznanie lásky na adresu svojej Izabelky. Mnohé mamičky sa v komentároch na jej profile zhodli v tom, že to cítia úplne podobne pri svojich detičkách. Čo si myslíte vy?

Katkine vyznanie:

Včera to boli presne dva mesiace odkedy sa mi narodila sa Izabelka… Neskutočne som vďačná za to, že mi bolo dopriate byť mamou jedného zdravého a úžasného bábätka, ktoré robí celej rodine radosť a vždy sa postará o úsmev na našich tvárach…Najviac mne, pretože som s ňou celé dni. A preto ak by ste ma niekedy stretli a budem sa priblblo usmievať, to je preto, lebo sa rozplývam láskou..Byť mamou je pre mňa nikdy nekončiaca motivácia – teším sa na každý nový deň s ňou, že som pri každom jej pokroku, že mám parťáčku na celý život. Prepáčte za citový výlev, ale inak to nešlo napísať…

Zdroj/Foto: Instagram /Katka Jakeš