Život píše zaujímavé príbehy. Že sa priamo v jednom z nich ocitne aj ona sama so svojou dcérkou, táto mamička rozhodne netušila. Svojej dcérke Leni kúpila knižku z druhej ruky v knihkúpectve v Melbourne. Keď ju doma otvorila, zostala prekvapená. Vnútri sa nachádzalo niečo, čo vôbec nečakala.

 

V knižke o Disneyho princeznách 5 Minute Princess Stories objavila rukou písaný odkaz otca pre dcéru, ktorý ju chytil za srdce:

“Drahá Alexis. Ak sa k Tebe toto dostane bezo mňa, je to preto, že sa situácia príliš skomplikovala, aby som Ti to dal sám. Musíš vedieť, že som Ťa vždy miloval celým svojím srdcom. Si prvá, na ktorú ráno myslím a posledná, na ktorú myslím v noci. S láskou, ocko (Barry).”

Mamička Natalie sa rozhodla vrátiť túto knižku dievčatku Alexis. Aj keď presne nevie, aký príbeh sa skrýva za odkazom pre ňu, chcela by, aby ju dostala naspäť. Je síce pravda, že spolu s jej dcérou Leni túto knižku majú veľmi rady, ale chcú potešiť aj neznáme dievčatko.

Natalie preto zdieľa text odkazu na sociálnych sieťach. Dievčatko zatiaľ nenašli. Dúfame, že sa to nakoniec podarí a kniha rozprávok s odkazom od milujúceho otecka, nájde svoju malú majiteľku.

Zdroj: facebook.com | Foto: facebook.com, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.