Ak ste už niekedy zažili dlhý let s malým dieťaťom, určite nám dáte za pravdu, že je to dosť náročná výzva. Nedá sa spoliehať na to, že niekoľkomesačné bábätko bude len spať a tíško bdieť. Rátať treba aj s prípadným plačom a na to bola dôvtipne pripravená aj istá mamička, ktorú čakal 10-hodinový let.

 

Žena cestovala z letiska v Soule v Južnej Kórei do USA, presnejšie do San Francisca. Spoločnosť jej robil 4-mesačný synček, pre ktorého to bol prvý let v jeho krátkom živote a mal trvať 10 hodín. Mamička sa na celú cestu pripravila a na prekvapenie všetkých cestujúcich, prichystala pre spolupasažierov nečakané prekvapenie.

Porozdávala im balíčky, v ktorých nechýbali štuple do uší a sladkosti a všetko vysvetľoval sprievodný list s týmito slovami:

“Ahoj, volám sa Junwoo, mám 4 mesiace. Dnes letím so svojou mamou a babkou do USA pozrieť tetu. Som trochu nervózny a vystrašený, pretože je to môj prvý let v živote, a to znamená, že môžem plakať a budem príliš hlučný. Pokúsim sa byť ticho, no nemôžem vám to sľúbiť. Prosím, ospravedlňte ma. Moja mama si preto pripravila pre vás tento balíček. Nájdete v ňom cukríky a štuple do uší. Prosím, použite ich, keď budem robiť hluk. Užite si výlet. Ďakujem.” 

Nečudujeme sa, že takýto originálny počin sa dostal aj na sociálne siete a získal veľký ohlas. Veríme, že cestujúci tie štuple až tak nepotrebovali a malý Junwoo svoj prvý let úspešne zvládol. 🙂

Zdroj: Facebook/Dave Corona, cas.sk | Foto: Facebook/Dave Corona

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.