Kedysi postačilo mať fotky svojich ratolestí v otváracích príveskoch na krk, súčasnosť ponúka aj iné riešenia. Čoraz viac oteckov ale aj mamičiek, sa rozhodne dať si vytetovať mená detičiek. Rovnaký nápad mala aj matka dvoch detí Johanna Giselhäll Sandströmová zo Švédska. Vôbec nerátala s tým, že celá vec sa riadne skomplikuje.

 

30-ročná Švédka si chcela dať na predlaktie vytetovať meno dcérky Nova a synčeka Kevina. Tatérovi v štúdiu vysvetlila svoju požiadavku a ten začal pracovať. Keď tetovanie dokončil, Johanna skontrolovala, či nápis je na správnom mieste, no detaily ďalej neriešila. Ani v najhoršom sne by ju nenapadlo, že tatér sa pomýli a na jej tele spraví „preklep“.

Keď prišla domov, nové tetovanie odfotil bratranec. Až pri pozretí fotky si všimla, že namiesto synovho mena Kevin svieti na jej predlaktí Kelvin. Mladá žena sa rozplakala a zostala v poriadnom šoku. Vrátila sa naspäť do tetovacieho štúdia. Zamestnancov celá vec narozdiel od Johanny pobavila, ale boli ochotní jej vrátiť peniaze a ponúkali aj možnosť odstránenia laserom.

Počas ďalšieho týždňa sa mladá mamina rozhodovala, čo spraví. Jej nápad vás určite prekvapí. Tetovanie si ponechala a povedala si, že meno Kelvin je predsa len originálnejšie ako Kevin a syna so súhlasom manžela dala premenovať.

Uvidíme, ako dopadne jej ďalšie tetovanie. Johanna má už momentálne tretie dieťa. Najmladšia dcérka sa volá Frejat a aj jej meno bude čoskoro svietiť na mamičkinom predlaktí. Dúfajme, že ju nebudú musieť taktiež premenovať. Trojnásobná mamina sa ale zaprisaháva, že si tetovanie tisíckrát skontroluje a meno dcérky radšej napíše na kus papiera. Držíme palce. 🙂

Zdroj: twitter.com | Foto: twitter.com, pixabay.com