Rodina je to najdôležitejšie, čo v živote máme. Zdravie detí je prioritou v živote matky a preto vás informujeme o ďalšom nebezpečnom výrobku, ktorý odhalila jedna pozorná mamička a chce varovať všetky ostatné.

 

Túto detskú maškrtu miluje veľa detí ale aj dospelých. Aj dieťatko spomínanej mamičky a tak sa mu ju rozhodla kúpiť, no ostala v šoku. V obľúbených kukuričných chrumkách našla sponku zo zošívačky.

Okamžite o svojom náleze informovala ostatné mamičky, poukázala na prípadnú hrozbu prostredníctvom sociálnej siete a tiež kontaktovala distribútora výrobku.

Je to maličká nebadaná sponka, ktorá môže napáchať hrozné škody, ak by ju dieťa prehltlo. Našťastie si to mamička všimla a svoje dieťatko ochránila. Preto buďte opatrné a ak máte tieto chrumky doma, radšej ich poriadne skontrolujte alebo vyhoďte a skúste inú značku. Sponka sa môže nachádzať aj v iných baleniach tejto značky.

 

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook / pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)