Možno ste nevedeli, že nežná herečka Mary Bartalos ešte s dievčenským priezviskom Havranová debutovala na televíznej obrazovke už v roku 2010 v epizódnej postave seriálu Aféry. Väčšiu televíznu úlohu dostala v roku 2012 v seriáli Andyho Krausa Pod povrchom. Zahrala si v ňom dcéru hlavnej mužskej postavy, Zuzku Vŕbovú.

 

Už v tom čase všetkých len 18-ročná herečka prekvapila veľkým talentom a nemôžeme sa čudovať, že prichádzali ďalšie a ďalšie televízne a filmové ponuky. Naposledy sme ju mohli vidieť vo filme Trhlina a v seriáli Oteckovia.

V tomto čase sa už Mary Bartalos naplno venuje synčekovi Noelovi, ktorý prišiel na svet pred letnými prázdninami. Herečka si materstvo užíva plnými dúškami a nedávno v rozhovore pre Teleráno prezradila, že rodinu plánujú určite časom rozšíriť.

Najnovšie sa Mary dostala na titulku obľúbeného ženského magazínu a pri tej príležitosti vznikli dychvyrážajúce fotky od Lukáša Kimličku. Najkrajším je však podľa nás záber s manželom Adriánom, z ktorého vyžaruje ich úprimná láska. A práve tá je základom pre šťastnú rodinu, ktorú Mary určite má.

Mary Bartalos na najnovších fotkách:

Zdroj/Foto: Instagram /Lukaš Kimlička, Mary Bartalos