Hľadáte kočík pre svoje bábätko a neviete sa rozhodnúť? Prinášame vám top 5 kočíkov roku 2016! Každodenné používanie jedného z týchto kočíkov vám prinesie iba radosť.

A teraz sa už vrhnime na rebríček kočíkov podľa naších čitateliek:

Casuplay Playxtrem Skyline Set

Prvé miesto si jednoznačne zaslúži Playxtrem Skyline Set. Kočík sa dá používať v smere i protismere jazdy. Váži iba 10,8 kilogramov. Má mimoriadne veľkú striešku s extra vreckom na príslušenstvo, vetracie okienko, nezávislé zavesenie predných a zadných kolies, kôš s možnosťou kompletného uzavretia na zips, nastaviteľné riadidlá, či nastaviteľné operadlo do troch polôh.

Jazz Reverse

Zo sedáka tohto kočíka možno urobiť vaničku. Poťah je umývateľný, dá sa jednoducho zložiť. Taktiež je otočný v oboch smeroch jazdy, disponuje veľkým košíkom, váži iba 9,5 kilogramov, rukoväť pokrýva jemný penový povrch, veľké kolesá a v neposlednom rade sa dá predné koleso aretovať.

Casuplay 4

Tento kočík je vhodný pre aktívnych rodičov. Má odpruženie všetkých kolies, polohovateľnú opierku, skladanie s bezpečnostným zámkom, je veľmi pohodlný, strieška je vodeodolná a odnímateľná. Nachádza sa na ňom ručná brzda, tak ako aj brzda na zadných kolesách, nastaviteľná rukoväť a päťbodový bezpečnostný pás.

Britax B – motion 4

Tento ľahko ovládateľný kočík má nafukovacie kolesá, jednoducho sa skladá, polohovanie je do úplného ľahu, nastaviteľná rukoväť a je vhodný už od narodenia.

Cam Dinamico Up

Komfortný štvorkolesový kočík od 0 – 36 mesiacov, nafukovacie a penové kolesá zároveň, ide v smere i protismere jazdy, odpružený podvozok, päťbodový bezpečnostný pás, opierka sa dá dať do štyroch polôh, má nastavyteľnú rukoväť z pravej kože, ktorá nemá konkurenciu.

Veríme, že sme vám týmto článkom trochu napovedali a uľahčili rozhodovanie pri kúpe nového kočíka a prajeme vám a vaším drobcom príjemnú jazdu. 🙂krásny retro kočík

Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.