Len prednedávnom sme vám priniesli zarážajúce správy z obchodných reťazcov a máme tu ďalšiu dôležitú správu. Ide nám o vaše zdravie, takže je našou povinnosťou podeliť sa s vami o túto delikátnu správu. Túto nebezpečnú elektroniku, ktorú inšpekcia odhalila, používa väčšina z vás!

 

Všetky mamičky trávia väčšinu času v kuchyni a pripravujú jedlo svojim rodinám. Určite si vypomáhate elektronickými vychytávkami do kuchyne ako je napríklad ručný mixér.

Práve jeden takýto šľahač neprešiel inšpekciou a bol stiahnutý z trhu. S jeho používaním totiž hrozí obrovské riziko úrazu elektrickým prúdom. Presnejšie ide o tento typ mixéru: ručný mixér značky Professor, ktorý bol vyrábaný v Českej republike, presný typ CZ-602.

Bol balený do kartónového obalu so slovenským návodom na použitie. Vyrábal sa v bielej farbe a mal 5 rýchlostí šľahania. Foto nájdete —TU— a —TU— !

Ďalšou kontrolou Slovenskej obchodnej inšpekcie neprešiel cestovný adaptér, ktorý bol balený v plastovom vrecku spolu s návodom v slovenčine. Vyrobený bol v Číne a s jeho používaním hrozí takisto zásah elektrickým prúdom. Konkrétne ide o tento typ: adaptér značky CONNECT IT UK v čiernom prevedení typu CI-675, ktorý bol okamžite stiahnutý z trhu. Foto nájdete —TU— a —TU— !

 

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook / pixabay.com / clipart-library.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)