Každá mamička má svoj vybraný obľúbený reťazec, ktorý najradšej navštevuje a nájde v ňom väčšinu potrebných ingrediencií k pokrmu. Väčšina veľkých potravinových reťazcov má otváraciu dobu do večera približne od 20:00 do 24:00 podľa obchodného miesta. Jeden z najobľúbenejších však hlási rapídnu zmenu!

 

Jeden z najväčších supermarketov na Slovensku sa rozhodol zmeniť otváracie hodiny a skrátiť ich dĺžku. Ak ste chodili radi na nákupy v nočných hodinách, tak je tomu definitívny koniec aspoň u tohto obchodu.

Reč je o Kauflande, ktorý sídli vo väčšine slovenských miest. Sieť supermarketov Kaufland informovala prostredníctvom sociálnej siete zákazníkov o zmene otváracích hodín 3. apríla 2018. Skrátili čas a kým ste mohli ešte v marci nakupovať v týchto predajniach aj pred desiatou večer, teraz bude otvorené následovne:

  •  Kaufland bude otvorený v pondelok až sobotu od 07:00 do 21:00 h a v nedeľu od 08:00 do 20:00 h.
  • Výnimkou je prevádzka reťazca v bratislavskom obchodnom centre Avion, kde budú otváracie hodiny od pondelka po nedeľu v rozmedzí od 08:00 do 21:00 h.

 

Zdroj: aktuality.sk  | Foto: Facebook/Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)