Podvodníkov na svete čoraz viac pribúda, preto si myslíme, že je treba upozorniť všetky kategórie a stopercentne by medzi nimi mali byť aj mamičky. Buďte extrémne opatrné, aké čísla dvíhate vy alebo vaše deti, mohli by ste na to draho doplatiť!

 

Podvodnícke čísla opäť úradujú aj u nás na Slovensku. Mobilný operátor považuje za nutné, aby boli ľudia čo najviac informovaní ohľadne takýchto čísiel. Ide o podvodníkov, ktorí vám zavolajú, nechajú to zvoniť len krátko, aby ste nadobudli pocit, že im obratom zavoláte naspäť.

Ak tak urobíte, mobilné služby by vás mohli stáť hotový majland. Môže dôjsť k úplnej strate kreditu alebo k vysokej faktúre. Najväčšie riziko zaznamenal mobilný operátor Telekom, ktorý hlási viacero prípadov zo Slovenska a problém začína byť masový.

Tieto telefónne čísla so srbskou predvoľbou v žiadnom prípade nedvíhajte a určite na ne nevolajte späť!!!

  • +381650055262
  • +381650055263

 

Zdroj: noviny.sk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)