Necelý mesiac sú rodičmi. Jasmina Alagič Vrbovská a Rytmus sa 26. júla dočkali svojho najväčšieho zázraku. Na svet prišiel ich synček. Jasmina rodila na súkromnej klinike v Bratislave cisárskym rezom. Aj napriek tomu už jedna z prvých fotiek s malým Sanelom prezradila, že synčeka dojčí.

 

Šťastná mamička Jasmina si materstvo užíva plnými dúškami a o tom svedčí nejedna jej fotografia alebo príspevok na sociálnej sieti. So svojimi fanúšikmi sa delí o veľkú radosť zo synčeka Sanela a krásne chvíle si neužívajú len v trojici ale aj so širšou rodinou.

Niet pochýb o tom, že malý Sanel bude vyrastať v rodine nabitej emóciami, kde temperament rozhodne nechýba. A nebude ukrátený ani o pozornosť tiet a detí. Jasminine slová to potvrdzujú úplne jasne:

“Dajte ma na dedinu, hoďte do čalúneného kreslá uprostred záhrady, kde v jej strede je auto, nafukovací bazén, kde sa kúpu pitbully, vypeckujte čardáše, do plasťáku mi nalejte tú čapovanú malinu a ja sa budem cítiť najlepšie, lebo toto je pre mňa život. Život s mojou úžasnou, temperamentu rodinou a som najšťastnejšia že môj syn bude vyrastať tam, kde je šťastie, krik, hudba, tanec a emócie a hlavne tam, kde je rodina všetkým,” hovorí Jasmina a popritom v dobrej nálade dojčí trojtýždňového Sanela.

Jasmina a jej sestry s deťmi

Zdroj/Foto: Instagram / Jasmina Alagič Vrbovská