Prvé spoločné Vianoce vo štvorici má táto hviezdna rodina už za sebou, dokonca aj Silvester a Nový rok. Manžel Katky je taký nadšený z ich detičiek, že sa to rozhodol vykričať do sveta. Na internete zdieľal ten najkrajší príspevok, aký sme kedy len videli.

 

Anička rastie ako z vody, braček je z nej stále nadšený, to sú presné slová novopečenej dvojnásobnej mamy, Katky Koščovej. Obaja rodičia sa z ich detí tešia, no Mišo je taký natešený, že sa o svoju radosť musel podeliť s verejnosťou.

Hneď po tomto krásnom príspevku kamarát dvojice zverejnil na jeho profile novoročnú emotívnu fotku novopečeného otecka s deťmi. Malú Aničku drží v náručí, zatiaľ čo Adamko šepká niečo tajné tatinovi do uška. 🙂

 

Zdroj: najmama.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)