Žena, ktorá sa stane matkou, zmení od základu svoj život. Už počas samotného tehotenstva sa musí zmieriť s novými stavmi – únavou, zvláštnymi chuťami, zmenou postavy a váhy. Uvedomuje si však, že to všetko sa deje pre vyššie dobro – pre jej vlastné dieťa, ktoré žije v nej. A je úžasné, keď si toto všetko uvedomuje aj manžel.

 

Veríme, že takých empatických mužov je veľa a vnímajú všetko, čo sa deje s ich tehotnou partnerkou pozitívne a tolerantne. A takto to cíti aj neznámy manžel, ktorý na internete zanechal láskyplný odkaz pre manželku. Ďakuje jej za všetko – za tehotenské nevoľnosti, za stratu časti jej krásy, za pôrod aj za drobné jazvyčky, ktoré jej zostali na tele ako spomienka na tú výnimočnú chvíľu. A právom ju za to všetko nazýva – Moja kráľovná.

Boh žehnaj každej žene, ktorá to číta. Ženy si zaslúžia zaobchádzanie s rešpektom a dôstojnosťou,” dodáva na záver  vyznania a niet sa čo čudovať, že jeho slová nechytili za srdce len jeho manželku ale každú ženu – matku.

Drahá manželka.

Obaja sme sa tešili, keď si mi povedala, že si tehotná
Ale odo dňa, keď sme boli požehnaní dieťaťom, som si všimol, že tvoje telo sa začalo meniť – ĎAKUJEM.

Kým ja som bol vonku s priateľmi, ty si bola doma s nevoľnosťami.
Zatiaľ čo som si myslel, že sa len sťažuješ na to, že si stále unavená a nič nevladzeš, naše dieťa bolo zaneprázdnené vytváraním priestoru v tvojom vnútri a stále rástlo – ĎAKUJEM.

Videl som, že to, čo si nemala rada, stalo sa tvojím obľúbeným jedlom, začala si túžiť po zvláštnych jedlách, zmenila si stravu a začala si priberať na váhe – ĎAKUJEM.

Stratila si svoj vzhľad vďaka nášmu dieťaťu, stratila si časť svojej krásy, keď ti začalo rásť bruško a vlastne celé telo. Tvoje oblečenie ti bolo malé. Bála si sa strií – ĎAKUJEM.

A jedného dňa si ma zavolala, aby som pribehol do nemocnice a bol pri tebe, pretože naše dieťa sa pýta na svet. Bolo to úžasné! Práve v tom okamihu som si prisahal, že navždy budeš Mojou KRÁĽOVNOU – ĎAKUJEM.

Nevedel som, aká si silná, až kým som ťa nevidel ležať a dávať život nášmu dieťaťu. Obetovala si tak veľa, aby si mohla vytvoriť našu rodinu, budem si ťa navždy vážiť ako manželku a matku. V živote si zaslúžiš všetko dobré a vždy sa ti to budem snažiť dať. Vždy ťa budem rešpektovať ako svoju ženu – ĎAKUJEM.

Tvoje telo je dokonalé a drobné jazvičky sú také krásne, že ich chápem, ako symbol sily a krásy materstva a všetko, čo môžem povedať, je Ďakujem, Moja KRÁĽOVNÁ.

Boh žehnaj každej žene, ktorá to číta. Ženy si zaslúžia zaobchádzanie s rešpektom a dôstojnosťou …. Neznámy

Zdroj/Foto: Facebook / Odin – odkaz pre budúcnosť