Mária Čírová patrí k tým tehotným žienkam, ktoré si rastúce bruško užívajú a vychutnávajú si toto nádherné obdobie. Svoje prvé dve deti mala ako veľmi mladá mamička a tretie dieťatko čaká v čase, keď mnoho budúcich mamičiek nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko.

Najstarší Hugo je už štvrták, Zoe prváčka. Cez letné prázdniny k ním pribudne malý braček, na ktorého sa už celá rodinka veľmi teší. V ôsmom mesiaci tehotenstva sa speváčka objavila na titulke mesačníka Evita a vyzerá priam božsky. V rozhovore s ňou sa dočítate, že vždy túžila po veľkej rodine a oznámila to svojmu budúcemu manželovi už na prvom rande, aby nestrácala čas.

Porozprávala tiež o tom, ako prežívali v čase koronakrízy a prezradila, či s ňou bude manžel Marián Kachút pri pôrode. Milý rozhovor je popretkávaný rodinnými fotkami ale aj profesionálnymi zábermi fotografky Kataríny Kincelovej. Mária Čírová sa z nich veľmi teší a ukázala časť z nich aj fanúšikom na Instagrame.

“Už keď som si myslela, že tehotenské fotky budem mať len z kuchyne tentokrát, zavolali mi z Evity. Synček môj milovaný, maminka bude mať takúto krásnu pamiatku na 8. mesiac. Tak moc sa z toho tešííím,” napísala budúca trojnásobná mamina. Na fotkách vyzerá naozaj úžasne!

Zdroj/Foto: Instagram /Maria Čirova