Ivana a Marián Gáboríkovci sa v rovnaký deň ako Erika Judínyová a Števo Skrúcaný stali rodičmi. Rovnako ako moderátorka Smotánky, aj bývalá tanečnica Ivana porodila dcérku. Dokonca aj mená, ktoré vybrali, sú bez jedného písmenka totožné. Manželka hokejistu Mariána Gáboríka porodila v trenčianskej pôrodnici v stredu 20. mája.

Krásna mamina o novinke informovala prostredníctvom Instagramu, kde pridala aj fotografiu s malou Bellou. Ivana na nej vyzerá prirodzene a spokojne. Na spoločnom zábere nechýba ani šťastný otecko. Pod fotkou sa v komentároch objavilo množstvo gratulácii aj od známych mamičiek, ozvala sa Daniela Názlová, Mária Čírová, Nela Pocisková či Kristína Tormová.

Po pár dňoch je všetko inak a rodinka rozšírená o nového člena je už doma. Pre Gáboríkovcov tak nastávajú nové časy a budú sa musieť nastaviť na režim, ktorý vyžaduje starostlivosť o novorodenca. Marián sa na svojom profile pochválil fotkou, na ktorej vidieť, že všetko má pod palcom a na rolu otca je pripravený. Rodinke želáme hlavne veľa krásnych spoločných chvíľ.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram /Ivana Gaborik, mgaborik12