Tak toto je poriadne silná káva! 35-ročná bloggerka Marina Balmasheva poriadne rozvírila vášne svojim priznaním. Čaká dieťa s mužom o 15-rokov mladším. Na tom by ale v dnešnej dobe nebolo nič čudné, ak by nešlo o jej nevlastného syna, o ktorého sa predtým starala 10 rokov.

Marina sa vydala za jeho otca Alexeya a podieľala sa na jeho výchove. Teraz je už z neho 20-ročný mladík a čakajú spolu dieťa. Bývalý muž Alexey sa stará o 5 detí, ktoré si s Marinou počas spoločného života adoptovali. Tá sa vraj plánuje tiež na ich výchove podieľať.

Marina sa vzťah so svojim bývalým nevlastným synom rozhodla oznámiť celému svetu na Instagrame. Zverejnila niekoľko záberov, ktoré ľuďom doslova dvíhajú tlak. Najmä koláž, na ktorej je fotka z čias, keď sa Marina o svojho snúbenca starala ako o syna a záber, kde už tvoria pár. K vzťahu svojho syna a bývalej manželky sa vyjadril aj samotný Alexey, ktorý je v nezávideniahodnej situácii.

“Odpustil by som, že ma podvádzala, keby nešlo o môjho syna. Je to šialené si predstaviť, že keď som zaspal, odbehla si do postele k môjmu synovi a potom sa zase vrátila ku mne, akoby sa nič nestalo,” hovorí Alexey a nečudujeme sa, že hneď po tom, ako sa celá vec prevalila, požiadal o rozvod.

View this post on Instagram

Всем добрый вечер. Интересно: какой Паблик первым утащит это фото🤔 Познакомились мы с Вовой, когда ему было семь. Он всегда был улыбчивым и смешным. Общались недолго, мама с ними переехала на Урал. Но разок, в первом классе, мы сидели в огороде: я собирала смородину, а он читал Чебурашку вслух😅 Это было испытание для моей нервной системы. Потом ещё виделись раза три, до его 16летия. И потом он переехал на Кубань. Дальше есть две версии: моя и не моя. В какую именно верить – Личный выбор каждого. Моя версия: я ушла просто потому, что пора было уходить. Несколько лет было состояние «не в своей тарелке». Я поняла, что могу сама обеспечить семью, есть где жить и в 35 мне не хочется ставить на себе крест. Не моя версия: я ушла к Вове. Многие считают, что повлияла Пластика и блог, но все забывают, что время или сводит или разводит людей. В нашем случае-развело. Внешность. Мне далеко до идеалов. Прям как до Москвы в позе рака, но и переживать по этому поводу уже не интересно. Надолго это или нет: ни у кого нет гарантии. Никогда. Деньги. Много кто на это клонит. Скажу прямо: я трачу на детей сейчас больше, чем на Вову. Я не помню, когда что-то ему покупала. Машина? Она у меня появилась после начала отношений, да и за руль он не просился ни разу. «Ему с тобой удобнее». Ну, так и раньше он жил неплохо 🤷🏻‍♀️ Без меня. Значит , между нами всё же есть что-то искреннее. А как долго это продлится: никому неизвестно… В Сторис сейчас закину его тетрадку с первого класса 😅 очень смешно задачу решал. @vladimir_shavirin

A post shared by Марина Балмашева (@marina_balmasheva) on

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram /Marina Basmasheva