Pred tromi týždňami sa dočkali narodenia ich prvého dieťatka a šťastná mamička a otecko už s malým drobcom prežívajú krásne spoločné chvíle v meste. Obľúbená slovenská herečka priznáva, že nie je typická mamička, ktorá dodržiava šestonedelie a potrebuje k životu svet.

 

Mária Bartalos porodila pred tromi týždňami synčeka Noela a spolu s ním a manželom Adriánom si vychutnávajú krásny čas a dokonca sa už viezli aj MHD. “Ja nie som ten typ ženy, ktorá dodržiava šestonedelie. Nevydržala by som to, rada sa hýbem aj keď sa ešte nemôžem úplne naplno, musím sa hýbať aspoň takto vo svete,” prezradila Mary na svojom Instagrame a pridala aj krásnu fotku z raňajok v meste.

Malý Noel spí v kočíku a výraz jej mamičky hovorí za všetko. Ako vidieť, materstvo jej veľmi pristane. Rodinke držíme palce a nech si spoločne vychutnávajú život naplno aj naďalej. 🙂

 

Slová Márie Bartalos v plnom znení:

Ja nie som ten typ ženy, ktorá dodržiava šestonedelie. Nevydržala by som to, rada sa hýbem aj keď sa ešte nemôžem úplne naplno, musím sa hýbať aspoň takto vo svete. Minulý týždeň sme si takto vybehli do starého mesta na raňajky, a bolo to skvelé. Život gombička, tá najlepšia spoločnosť, super jedlo, slniečko, zmrzlina, aj prvé verejné kojenie som si struhla a bol to krásne strávený čas s mojimi chlapcami na to sa dá zvyknúť :-)))

Zdroj/Foto: Instagram /Maria Bartalos