Spomínate si ešte na ošiaľ, ktorý vznikol okolo historicky prvej Superstar na Slovensku? Písal sa rok 2005, keď sme sa zoznámili s menami ako Miro Jaroš, Samo Tomeček, Zdenka Predná, Tomáš Bezdeda, Robo Mikla, Katka Koščová alebo Martina Schindlerová. Vo veľkom finále proti sebe stáli práve dve na záver vymenované speváčky.

Víťazkou sa napokon stala východniarka Katka Koščová. Jej súperka Martina Schindlerová, podobne ako víťazka a aj niektorí ďalší superstaristi, natočila svoj debutový album, ktorý dokonca získal aj platinovú platňu. Dokonca sa stal najpredávanejším albumom v roku 2005 a získal ocenenie Aurel. Rovnako aj Martina si vyslúžila cenu v súťaži Zlatý slávik, kde skončila v tom istom roku na piatom a o rok na štvrtom mieste.

Jej druhý album vyšiel v roku 2008 a spolupracoval na ňom aj známy producent Oskar Rózsa. Potom sa Martina stiahla a venovala sa rodine. 31-ročná speváčka je mamou synčeka Kamila a dcérky Martinky. Po rokoch sa rozhodla opäť vrátiť na hudobné pódiá a pracovať na nových pesničkách. Popritom je internou doktorandkou na právnickej fakulte Univerzity Komenského. Pomerne aktívna je aj na Instagrame, kde po rokoch ukázala aj svoje dve detičky.

Dokonca naposledy ju v milom videu nečakane dcérka prekvapila svojou hláškou. Martina vo videu ukázala rodinnú pohodičku so svojimi deťmi, syn Kamil leží na gauči s mobilom a dcérka češe maminu. Popritom jej zahlási, že má mastné vlasy. Dvojnásobná mamina ale aj napriek tomu toto video zverejnila. 🙂

Zdroj: wikipedia.sk | Video/Foto: Instagram / Martina Schindlerova