Strata dieťaťa je tá najhoršia vec, akú môže rodič zažiť. Ally Parkerová je mladá mamička, ktorá prežíva skutočné peklo na zemi. Akoby nestačilo, že sa musí vyrovnať s faktom, že príde čoskoro o dcéru, tak musí čeliť aj tomu, že príde aj o svojho otca. Tento príbeh je veľmi silný a dojímavý, určite vám vtisne slzy do očí.

 

Táto rodina zažíva naozaj ťažké chvíle, doslova ju zabíja rakovina. Len päťročnej dcérke diagnostikovali zákernú formu rakoviny mozgu a lekári jej dávajú len pár týždňov života a otcovi Ally diagnostikovali vážne neurologické ochorenie a jeho vyhliadky na život sú tiež mizivé.

Tento príbeh otriasol tisíckami ľudí na celom svete, keď matka zavesila na sociálnu sieť fotografiu svojej umierajúcej dcérky a chorého otca sediaceho pri nej. Ľudia s ňou súcitia, no nik z nich si nevie predstaviť tú ukrutnú bolesť, ktorú teraz prežíva.

Pod fotku napísala, že nerozumie tomu, ako sa im to mohlo stať? Sú to vraj najstatočnejší ľudia, ktorých pozná, nikomu nikdy neublížili a majú takto skončiť? Neverí tomu, že k tejto tragédii existuje dôvod a podľa jej slov je svet škaredé miesto.

Potom pridala ešte jednu, na ktorej je dedko s vnučkou a obaja vyzerajú zdravo a šťastne, ku ktorej dopísala, že sú to jej hrdinovia, s ktorými sa bude musieť čoskoro rozlúčiť, obaja odídu v rovnakom roku. Ľudia jej odkazujú, že musí byť silná a nevzdávať sa svojho života, je ešte taká mladá a my sa k nim pripájame, i keď vieme, že to bude mať veľmi ťažké…

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)