Zdravie Zdravie dieťatka Bábätko skončilo v nemocnici, nakaziť ho mala neočkovaná sestra: Pozrite na reakciu...

Bábätko skončilo v nemocnici, nakaziť ho mala neočkovaná sestra: Pozrite na reakciu matky!

Očkovanie je téma, ktorá dokáže všetky matky sveta rozdeliť na dva tábory a razom z nich spraviť nepriateľské osady. Mnohí rodičia sú proti očkovaniu a svoje rozhodnutie dokážu vyargumentovať dovtedy, pokiaľ nepríde vážna choroba ich dieťaťa.

 

A tak sa to stalo aj jednej mamičke z USA, ktorá sa rozhodla svoje deti neočkovať. Má ich dve. Dvojmesačného syna a staršiu dcérku. Žena na sociálnej sieti píše, že jej maličký syn je pozitívny na čierny kašeľ a lekári tvrdia, že ho nakazila nezaočkovaná staršia sestrička.

V tejto situácii začína byť matka na pochybách a hľadá útechu medzi mamičkami s rovnakým presvedčením:

“Všetci chceme robiť to, čo je správne pre našich deti. Som skutočná mama, ktorá neočkuje. Môj syn má v súčasnosti 2 mesiace. Som s ním práve teraz v nemocnici. Je pozitívny na čierny kašeľ a doktori mi hovoria, že to dostal od mojej nezaočkovanej dcéry. Bola som mamička, ktorá bola celý deň zahanbená, ale postavila sa za svoju myšlienku. Má niekto dieťa, ktoré dostalo nejaké hrozné ochorenie, pretože neočkuje? Prosím komentár. Moje dieťa skutočne trpí a je strašné to sledovať. Potrebujem nejakú podporu, že som urobila správnu vec.” 

Tej sa ale žena nedočkala, pretože ju zasiahla vlna kritiky za to, že namiesto starostí o syna rieši seba a svoje pocity. Bujará diskusia vyvrcholila komentárom, že radšej nemala mať ani deti. Vidno, že ostatné mamičky jej to nedarovali.

A čo si myslíte o jej rozhodnutí vy? Dajte nám vedieť váš názor do komentárov na Facebooku.

Zdroj: boredpanda.com | Foto: pixabay.com