Jeden deň vám robí nesmiernu radosť a vy si užívate tie krásne chvíľky s milovaným dieťatkom a na druhý deň ho už nemáte. Takúto tragédiu zažila aj mamička 9-mesačného chlapčeka Prestona. Keď ho našla v postieľke, už nemohla nič urobiť.

Chlapček bol už sivý a bez známok života. Aj napriek tomu volala záchranárov, nedokázala si pripustiť, že jej syn už nie je medzi živými. Keď jej partner vyberal synčeka z postieľky, okolo krku mal uviazaný nárazník do detskej postieľky. Používa sa na to, aby sa dieťa počas spánku neudrelo o drevené tyče.

Lisa Gee už šesť dlhých rokov ostatných rodičov varuje pred týmto výrobkom a snaží sa presadiť zákaz ich používania v detských postieľkach. Toto všetko spolu s manželom robí aj napriek tomu, že vyšetrenie polície sa nestotožňuje s ich presvedčením, že za smrť ich syna môže práve nárazník.

Podľa vyšetrovania dieťa malo zomrieť náhlou smrťou a neexistujú dôkazy o tom, že Preston zomrel vinou nárazníka. Rodičia chlapca to ale neakceptujú a naďalej sa angažujú v zavedení zákazu nárazníkov do postele.

Zdroj/Foto: cas.sk, Facebook /Justice for Preston