Neskutočné, aké zlo dokážu ženy spáchať na svojom vlastnom dieťati. Pred pár dňami našli kriminalisti v Česku bábätko vo vraku auta, ktorému už nebolo pomoci, ďalší otrasný prípad sa stal na Ukrajine. 19-ročná matka tu zbila len mesačné dieťa a odišla na rande. 

Mladá žena žila v sociálnej ubytovni v meste Rivne. O chlapčeka sa nedokázala postarať. Otravovalo ju, že stále plače a toto bolo poslednou kvapkou, ktorá rozhodla o odobratí malého Mykytu do detského domova. Chlapčeka našla samého v postieľke suseda, bol celý zakrvavený a posiaty modrinami.

Okamžite ho zobrali do nemocnice. Lekár prehlásil, že chlapčekov stav je veľmi vážny a umiestnili ho na jednotku intenzívnej starostlivosti. Pravdepodobne mal zlomeninu lebky, no pre jeho ťažký stav ho nedokázali dobre prehliadnuť.

Pohľad na chlapčeka musel byť veľmi žalostný, pretože jedna zo žien v ubytovni odpadla po tom, ako ho uvidela. Potvrdil to aj samotný lekár. Podľa jeho slov matka Mykytu nikdy neprezliekla a neprebaľovala ho. Kožu mal v hroznom stave. Preto je pochopiteľné, že chlapca matke odobrali a zbavili ju rodičovských práv. Podľa jej vyjadrení bola stále v strese z toho, že syn stále plakal. Skončila vo väzbe.

Reportáž o tomto smutnom prípade si môžete pozrieť —TU—.

Zdroj: tvnoviny.sk, obozrevatel.com | Foto: pixabay.com