Keď uzrie svetlo sveta vytúžené dieťatko, každej mamičke sa zdá najkrajšie práve to jej. Nosila ho 9 mesiacov pod srdcom, bolo súčasťou jej tela a nesmierne sa naň tešila. Ak by začala hneď po jeho narodení kritizovať vzhľad bábätka, asi by to bolo veľmi zvláštne. Takto sa zachovala istá youtuberka.

 

Spolu s manželom na spoločnom Youtube profile informujú aj o mnohých veciach z vlastného života. Fanúšikom sa rozhodli priblížiť posledné minúty pred pôrodom ich tretieho dieťaťa a aj zopár okamihov zo samotného pôrodu. Nakoniec pridali aj dojmy z čerstvo narodenej dcérky Nova Grace.

A práve pri tejto časti ich 37-minútového videa si pohnevali množstvo odberateľov. Čerstvá mamička Biannca totiž začala riešiť vzhľad dcérky: “Vyzerá to, že bude mať hnedé oči… dúfala som, že budú krajšie,” vypustila z úst. Aby toho nebolo málo na adresu jej čerstvo narodeného dieťatka, išla ešte ďalej: “Čelo má po tebe… Aspoň, že je to dievča, bude si to môcť zakryť vlasmi,” adresovala manželovi Damienovi.

Každej rozumnej matke sa pri názoroch trojnásobnej mamičky musel rozum zastaviť. Nie všetky ženy majú to šťastie, že sa im narodí úplne zdravé dieťa. Na druhej strane mohlo ísť zo strany youtuberky aj o premyslený ťah. Týmto počinom si sledovanosť nepochybne zvýšila. Otázne je, či bolo etické využiť k tomu vlastné dieťa.

Zdroj/Foto: youtube.com / The Prince family, cas.sk