Nočná mora každej mamičky! Všetky, ktoré sa starajú o viac detí a musia skĺbiť školáka, škôlkara a bábätko nám dá iste za pravdu, že to je vôbec ľahké. Mama v Prahe zažila situáciu, po ktorej už asi nikdy nezopakuje to, čo spravila- Polročné dieťa nechala v aute a vybehla do školy pre staršie do školy.

31-ročná žena nechala naštartované auto a so zapnutými blikačkami. Muž v červenej bunde, ktorý išiel okolo využil situáciu a keď skontroloval, že auto je naozaj bez šoféra, sadol dovnútra a ufujazdil preč.

Nevieme si ani len predstaviť, aký šok musela zažiť matka, keď sa vrátila k autu a to nikde. O to horšie samozrejme preto, že v ňom zostalo aj 6-mesačné dieťa. Matka okamžite zavolala na políciu. V tom čase sa už dieťa našlo, vyložené aj so sedačkou ho objavila na parkovisku istá žena.

Napokon sa našlo aj auto. Bolo nabúrané a odstavené. Polícia teraz žiada o pomoc pri identifikovaní dotyčného muža v červenom. Priestupku sa ale zrejme dopustila aj žena, keďže nechala dieťa bez dozoru samé v aute.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, depositphotos.com