V roku 2011 sa stala Miss Kolumbie a o rok na to svoju krajinu reprezentovala na Miss Universe. Na tejto veľkolepej súťaži krásy sa stretla aj s našou  Annou Amenovou. Aj keď si ani jedna neodniesla víťaznú korunku krásy, obe mená sa vo svete modelingu stali pojmom.

Krásna a úspešná Kolumbijčanka Daniella Alvarez sa po svetovej súťaži stala známou televíznou tvárou a bola aj veľvyslankyňou organizácie UNICEF. Prekypovala zdravím a v tom čase nikto netušil, že v roku 2019 sa to razom zmení. Spočiatku menší problém nabral obrovské rozmery a krásnej modelke išlo o život.

Lekári Danielle našli v bruchu hrčku, ktorá prerušila prívod krvi do nohy. Odstránenie hrčky prebehlo bezproblémovo, avšak pridružili sa komplikácie. V nedokrvenej nohe sa začalo rozpadať tkanivo a hrozila otrava krvi. Bola nutná amputácia.

Takáto správa musí byť obrovským šokom pre každého človeka. Bojovníčka Daniella to ale prijala hrdinsky a nepoložilo ju to. So svojimi fanúšikmi sa prostredníctvom Instagramu delí so svojim osudom a teší sa na protézu. Naďalej chce pokračovať v športovaní a tanci.

Pri krásnej žene stojí celá rodina a to je veľmi dôležité. Jej príbeh a silný odkaz určite môže pomôcť mnohým ľuďom, ktorí sa ocitnú v podobnej situácii: “Milujem svoje telo rovnako, ako predtým. Nohy? Nepotrebujem ich, keď mám krídla, aby som lietala.”

View this post on Instagram

Después de 10 días en UCI hoy me dieron habitación. Solo Dios, los doctores, las enfermeras y mi madre saben la lucha tan grande que tuve en la cama 14. No he dormido ni un solo día a causa del dolor. He pasado por 4 cirugías encontrándome con el miedo a que algo salga como no estaba previsto, incomodidades dónde dependo de todos menos de mi misma. Que haríamos los enfermos sin nuestras enfermeras que están incansablemente para ayudarnos y recordarnos que si se puede salir de esta y que con cada día todo va pasando. Mi fortaleza eres tú mi Dios, se que me amas y que no me abandonas. Gracias por enseñarme a vivir un día a la vez y que cada día trae su afán. Esta es mi prueba de vida y la batallaré! Siguen días duros pero estoy lista para enfrentarlos. Dios siempre escucha nuestras oraciones , por favor no dejen de orar por mi 🙏❤️, sus oraciones me ayudarán a sanarme más rápido. Los amo

A post shared by Daniella Alvarez (@danielaalvareztv) on